Haberler

Medeniyet Teknopark Teknoloji Dünyasında Söz Sahibi Olma Yolunda

15.11.2023

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Teknopark Yönetici A.Ş ile İTO BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME VE ARAŞTIRMA VAKFI İKTİSADİ İŞLETMESİ arasında girişimcilik ekosistemine ortak değer oluşturmak amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde Medeniyet Teknopark Genel Müdürü Ali Ramazan TAK ile İTO Bilgiyi Ticarileştirme ve Araştırma Vakfı İktisadi İşletmesi Genel Müdürü İbrahim ELBAŞI tarafından gerçekleştirilen imza törenine;  Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin ÇELİK, BTM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Doğan SALMAN, İMÜ Teknopark Yönetim Kurulu üyesi Furkan KARAYAKA, Teknopark Danışmanı Dr. Arafat Salih AYDINER ve TTO Danışmanı Dr. İbrahim ARI katıldı.

İmzalanan protokol kapsamında; yenilikçi, girişimcilik farkındalığını artırmak ve ekosisteme katkı sağlamak üzere BTM ile Medeniyet Teknopark arasında nitelikli iş birliği sağlanacak.

İmza töreninin ardından Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin ÇELİK, Medeniyet Teknopark Genel Müdürü Ali Ramazan TAK ile BTM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Doğan SALMAN ve İTO Bilgiyi Ticarileştirme ve Araştırma Vakfı İktisadi İşletmesi Genel Müdürü İbrahim ELBAŞI Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni gezdi.