Haberler

Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Muhammet Bilal Macit İMU Teknopark’ı Ziyaret Etti

25.01.2023

T.C. Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Muhammet Bilal Macit ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürlüğü Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Daire Başkanı İbrahim Karabulut, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Teknopark Yönetici A.Ş’yi ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Teknopark Yönetim Kurulu Ofisi’nde gerçekleşen bilgilendirme toplantısına Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin Çelik, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürlüğü Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Daire Başkanı İMU Teknopark Yönetim Kurulu üyeleri ve üniversite yönetimimiz katıldı.

İMU Teknopark’ın fiziksel binası hakkında bilgi veren Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Yaşar Bülbül, bina projesi ve çalışma ofisleri hakkında T.C. Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Muhammet Bilal Macit’i bilgilendirdi ve İMU Teknopark’ın faaliyetleri hakkında geniş kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantının ardından Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin Çelik, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürlüğü Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Daire Başkanı, Teknopark Yönetim Kurulu üyeleri ve üniversite yönetimimiz ile birlikte İMU Teknopark bünyesindeki firmaları da ziyaret eden Genel Müdür Macit, firma yetkililerine ve çalışanlara iyi dileklerde bulundu.