Haberler

2022–23 Yılının Hizmet İçi Eğitimi Dersi Rektörümüz Prof. Dr. Çelik’in Katılımıyla Gerçekleşti

23.02.2023

Üniversitemizde idari personele yönelik olarak her yıl düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Programı kapsamında bu yılın ilk dersi olan “Kurum Kültürü” konulu ders, Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin Çelik tarafından gerçekleştirildi. 

Üniversitemiz Âşık Paşa Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya üniversite yönetimimiz ve idari personellerimiz katıldı. 

Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin Çelik’in ders anlatımı öncesinde Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Ekrem Tak, kısa bir açılış konuşması yaptı. Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Ekrem Tak’ın açılış konuşmasının ardından Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin Çelik, günün anlam ve önemine dair bir konuşma gerçekleştirdi. 

Kahramanmaraş merkezli depremlerde vefat edenlere ve yaralılara iyi dileklerde bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Gülfettin Çelik, devlet memurlarının çalıştıkları kamu dairelerinde; kurumsal vazifelerine, mesai arasında güçlü iletişimin olmasının verimliliği arttırmasına, iş birliği ve dayanışma içinde görev yapmanın  oluşturduğu kurumsal iklime, çalışanların sorumluluk ve karar alma konusunda aktif olmalarının önemini vurguladı.