Duyurular

İstanbul Medeniyet Ünivesitesi 4.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi Gerçekleştirilecektir

26.04.2019

Üniversitemizin Tıp Fakültesi öğrencileri tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenen Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi Medjrcongress ‘Afetlerde Tıbbi Müdahale’ teması ile 26-27-28 Nisan 2019 tarihlerinde üniversitemizin Güney Kampüsünde gerçekleştirilecektir.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi, tıp fakültesi öğrencilerini bilimsel araştırma yapmaya teşvik ediyor ve bildirilerini sunmalarına olanak sağlıyor.

Bu yıl Medjrcongress’19 ‘Afetlerde Tıbbi Müdahale’ temasıyla afetlerin tıbbi yönünü derinlemesine işleyerek hekim ve hekim adaylarını afetler konusunda bilgilendirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda alanında uzman konuşmacıların ve öğrenci sunumlarının yer aldığı bilimsel oturumlar ve insani yardım panelinin yanı sıra; saha simülasyonları ve çeşitli atölyeler ile katılımcılara kongre sürecinde aktif olarak yer alma fırsatı sunuyor.

Kongre kapsamında düzenlenen konuşma, panel, atölyeler ve sunumların, Güney Kampüs içerisindeki konferans salonu ve amfilerde gerçekleşmesi hedeflenmektedir.

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.